Aktualności

Dzielimy się z Wami antywirusowymi plakatami

Koronawirus powoduje blokadę gastronomii na całym świecie. Najlepszym rozwiązaniem na jego pokonanie jest przestrzeganie zaleceń sanitarnych i dzielenie się tą wiedzą z innymi. Aby Wam w tym pomóc, postanowiliśmy przygotować specjalne plakaty.

Częstsze mycie rąk, rezygnacja ze spotkań w większych i mniejszych gronach, niepodawanie sobie rąk na przywitanie – w obecnej sytuacji te podstawowe zasady są niesłychanie ważne, dlatego trzeba o nich mówić głośno i często. Dotyczą bowiem wszystkich: i tych, którzy pracują zdalnie, i tych, którzy z pracy na miejscu zrezygnować nie mogą.

Postanowiliśmy więc przenieść niniejsze zasady dotyczące wymaganych środków ostrożności na specjalne plakaty. Wiemy, że takie materiały przydadzą się również w Waszych lokalach gastronomicznych. Zwłaszcza, jeśli zdecydowaliście się na dowozy. Zatem zerknijcie i pobierajcie!

K
Kaszlemy tylko w zgięty łokiećRozmiar: 1,09 MBPobierz plik
5 minut bliskiej rozmowy i wirus gotowyRozmiar: 1,36 MBPobierz plik
30 sekund mydła na rękach - bezcenneRozmiar: 1,33 MBPobierz plik
Mydło i żel - gęsto i częstoRozmiar: 1,020,59 kBPobierz plik
Masz spotkanie? Pomachaj ręką na powitanieRozmiar: 1,50 MBPobierz plik
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij