Aktualności

Wielkanocna edycja akcji "Zamów na święta"

Wielkanocna edycja akcji „Zamów na Święta” za nami. Do bezpłatnej bazy firm zgłosiło się aż 276 lokali z całej Polski!

Baza firm oferujących catering wielkanocny była dostępna na stronie www.zamownaswieta.pl. Zaawansowana wyszukiwarka pomogła konsumentom dokładnie przejrzeć wszystkie propozycje ofert na Wielkanoc, również te wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe czy bez laktozy. Akcja „Zamów na Święta” miała jeden cel: pomóc wypromować ofertę cateringu wielkanocnego, by dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Koszty przygotowania i promocji akcji poniósł wyłącznie pomysłodawca i organizator akcji: Bidfood Farutex, ogólnopolski dostawca produktów dla gastronomii.

To druga edycja akcji „Zamów na Święta” przeprowadzona przez Bidfood Farutex. Pierwsza odbyła się w grudniu 2020 r. i cieszyła się ogromną popularnością: z takiej formy promocji skorzystało prawie 600 biznesów z całej Polski. Tak pokaźna liczba pokazała, jak bardzo potrzebne jest wsparcie dla gastronomii, dlatego „Zamów na Święta” ruszyła ponownie. 

W
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij