Aktualności

Farutex na targach EuroGastro 2011

Już po raz 15-sty w Warszawie, w dniach 23-25 marca 2011r., odbyły się Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2011. W wydarzeniu wzięło udział blisko 19 tysięcy zwiedzających oraz 261 wystawców z 14 państw, wśród których swoją ofertę prezentowała również nasza Firma. Targom, które są jedną z największych imprez wystawienniczych w branży gastronomicznej w Polsce, towarzyszyły liczne degustacje, pokazy kulinarne oraz konkursy, w tym. m. in.: Kulinarny Talent 2011 oraz Festiwal Kuchni Greckiej.

Podczas targów zaprezentowaliśmy szeroką ofertę nowości produktowych marki Vestey oraz Laschori, w tym m.in.: krewetki w cieście filo, krewetki w cieście ziemniaczanym oraz rybę papuzią. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również 100% naturalne soki z pomarańczy i różowych grejpfrutów marki Florida’s Natural, które przyjechały prosto ze słonecznej Florydy. Na naszym  stoisku nie mogło również zabraknąć wyjątkowych produktów mlecznych belgijskiej marki Debic, w tym profesjonalnych śmietan do gotowania i ubijania oraz wyśmienitych deserów oraz baz do przygotowania deserów, m.in. takich jak Panna Cotta, Creme Brulee oraz bita śmietana w spray’u Profi Slag Pjena. Produkty marki Debic skierowane są przede wszystkim do profesjonalistów i nie są dostępne w sprzedaży detalicznej, a ich wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest Firma Farutex.

Na naszym stoisku można było nie tylko spróbować wyjątkowych dań, ale również przyjrzeć się ich przygotowaniu, dzięki profesjonalnym pokazom kulinarnym przygotowanym przez Doradców Kulinarnych Farutex Premium Cook.

Targi EuroGastro to nie tylko liczne pokazy, degustacje i konkursy, ale przede wszystkim możliwość spotkania się z wieloma partnerami oraz nawiązania cennych kontaktów handlowych. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Targów i zapraszamy ponownie już w przyszłym roku.

J
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij