Aktualności

Inspiracje Kulinarne w Białymstoku

4 października w Hotelu Esperanto w Białymstoku odbyło się drugie jesienne spotkanie z cyklu „Inspiracje Kulinarne”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 30 Właścicieli i Managerów restauracji i hoteli z Podlasia. Spotkanie odbyło się w formie kolacji degustacyjnej przygotowanej przez siedmiu Szefów Kuchni Akademii Kulinarnej Farutex. Podczas kolacji zaserwowali oni autorskie, 7-daniowe set menu, do którego nasz Sommelier dobrał starannie wyselekcjonowane wina. 

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia. 

Fot. Marcin Kendra

Cykl wyjątkowych kolacji degustacyjnych pt. „Inspiracje Kulinarne” rozpoczęliśmy we wrześniu 2016 roku spotkaniem w Krakowie. Następnie gościliśmy naszych Klientów w: Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Gdyni, Szczecinie i Warszawie. W menu degustacyjnym znalazły się wtedy m.in. gołąb przygotowany przez Piotra Papieża, sandacz w interpretacji Mateusza Reszczyka oraz zupa szczawiowa autorstwa Jerzego Marszałka

4
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij