Aktualności

Nowe oblicze Akademii Kulinarnej w Warszawie

Z początkiem marca swoje działanie wznowiła Akademia Kulinarna Farutex w Warszawie. Nasze stołeczne studio kulinarne przeszło wizerunkowy lifting.

Akademia Kulinarna Farutex w Warszawie przy ul. Annopol 4A została stworzona przy współpracy z Lorien Group. Studio przeszło gruntowną metamorfozę: wnętrze zyskało nowe kolory, a wyposażenie zostało dopasowane do potrzeb specjalistów i aktualnych trendów. Jesteśmy pewni, że kameralna atmosfera w odnowionej przestrzeni spodoba się naszym gościom! Projekt powstał przy udziale pracowni architektonicznej mode:lina.

W Akademii Kulinarnej Farutex prowadzimy pokazy, szkolenia, konsultacje i degustacje, które są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów wśród profesjonalistów w branży gastronomicznej. Prowadzą je nasi Szefowie Kuchni oraz Goście z Polski i zagranicy. Inspirujemy, doradzamy i szerzymy wiedzę na temat najnowszych trendów w przyrządzaniu i serwowaniu potraw. Gastronomia to nasza wspólna pasja!

Więcej informacji nt. spotkań w Akademiach Kulinarnych Farutex u przedstawicieli handlowych.

Z
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij